Hinterholzer Franz (1851 - 1928)
V zahradě, signováno vpravo dole FHinterholzer, olej/karton, 20 x 27 cm, lehce poškozený rám (Šm)
28.05.2016 - 15:00
CZK 25.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 15.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |